АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ

Алюмінієві двері встановлюють як в громадських чи виробничих будівлях, так і в житлових приміщеннях. Купити їх в Івано-Франківську можна під замовлення.

«Холодні» алюмінієві системи не передбачають термоізоляції і повної герметичності та використовуються для засклення лоджій, балконів та різноманітних нежитлових приміщень без опалення. Зрозуміло, що такі вхідні алюмінієві двері проводять як холод, так і тепло.

«Теплі» системи використовуються для засклення житлових приміщень та будівель, де необхідно підтримувати комфортну робочу температуру. Двері міжкімнатні алюмінієві складаються з алюмінієвого профілю з термоізолюючим прошарком – поліамідним термомостом, завдяки якому в приміщенні утримується тепло та не поступає холод.

Двері з алюмінієвого профілю – чудове дизайнерське рішення. Вони дають змогу реалізувати найвибагливіші архітектурні проекти не тільки в сучасному чи класичному, але й старовинному стилі. Ціна залежить від розмірів та потрібної конфігурації, обраних на замовлення.

алюмінієві двері

ПРОФІЛЬНІ СИСТЕМИ

Працюємо з алюмінієвими профілями провідних виробників: Talisman, Reynaers, Alumil, Aluprof, Framex.

Палітра Кольорів

Двері з алюмінієвого профілю можна пофарбувати згідно палітри RAL, декорувати під структуру дерева або анодувати.


КОНФІГУРАЦІЯ ДВЕРЕЙ

  • Одностворчаті алюмінієві двері – дверна конструкція з одним полотном.
  • Штульпові двері – передбачають наявність двох стулок, а мінімальна ширина отвору для таких дверей повинна складати мінімум 140 см.
  • Алюмінієві двері «гармошка» - конструкція з 3-8 стулок, що складається по принципу гармошки. Забезпечує теплоізоляцію та герметичність, суттєво економить простір.
  • Маятникові алюмінієві фасадні двері відрізняються тим, що можуть одночасновідчинятись у двох напрямках – до себе та від себе.