СКЛЯНІ ПЕРЕГОРОДКИ В КВАРТИРІ

Найчастіше міжкімнатні скляні перегородки застосовуються в квартирах вільного планування. Це оптимальна можливість швидко, красиво та за невисоку ціну зонувати житловий простір, поділивши його на функціональні частини (наприклад, можна створити окрему робочу чи гардеробну зону, ізолювати дитячу зону від вітальні тощо). 

Декоративні скляні перегородки в квартирі в Івано-Франківську зазвичай виконуються під замовлення за індивідуальними розмірами. Це сучасний спосіб оформлення вашої домівки, незалежно від обраного стилю. Вони однаково гарно підходять як до інтер’єру в стилі модного лофту, так і до стилю екстравагантного арт-деко чи розкішного ампіру.

Скляні розсувні перегородки – чудова альтернатива дверям. Це підвісні конструкції, які пересуваються за допомогою роликових кареток по алюмінієвих направляючих, закріплених на стелі. Встановивши їх в дверному отворі можна дуже «осучаснити» інтер’єр та заощадити площу.

скляні перегородки в квартирі

СКЛЯНІ ОФІСНІ ПЕРЕГОРОДКИ

Скляні перегородки в офісі візуально розширюють приміщення та забезпечують природнє освітлення, не жертвуючи при цьому ані сантиметром робочого простору. Ви можете обрати як звичайні, так розсувні скляні системи, які забезпечать хорошу звукоізоляцію та зроблять ваш офіс просторим та стильним.

СКЛЯНІ ОГОРОДЖЕННЯ

Скляні огородження балконів, терас чи басейнів не обмежують огляд, пропускають максимум природного сонячного світла та витримують високі навантаження за рахунок загартованого скла чи триплексу.