АЛЮМІНІЄВІ РОЗСУВНІ ДВЕРІ

Розсувні алюмінієві двері – це оптимальний вибір там, де особливе значення надається простору. Їх можна встановити «від стіни до стіни» та «від підлоги до стелі». Стулки таких дверей паралельно рухаються в одній площині, при відкриванні зсуваючись одна за іншу. Таким чином, роздвижні двері в кімнату дають можливість суттєво заощадити вільне місце. 

Виготовляємо на замовлення розсувні міжкімнатні двері та інші алюмінієві конструкції в Івано-Франківську та області. Ціна алюмінієвих виробів залежить від індивідуальних розмірів, обраного профілю, конфігурації та низки інших факторів.

Розсувні системи застосовуються для великих дверних отворів житлових чи нежитлових будівель: для входу в будь-яку громадську споруду чи для виходу на вулицю , а також в якості внутрішніх перегородок. 

Алюмінієві «розсувки» бувають теплими (з термостатом) та холодними. Вибір типу системи залежить від призначення конструкції, параметрів отвору та вітрових навантажень.

Чому варто купити роздвижні двері 

  • додаткове джерело природнього освітлення;
  • візуальне збільшення приміщення
  • красивий вид з вікна
алюмінієві розсувні двері

ПаЛітра Кольорів

Зовнішньо розсувні системи можуть бути забарвлені в один з відтінків палітри RAL, анодовані або ж імітувати структуру дерева.

Тип дверних відкривань

Ви можете купити розсувні алюмінієві двері з глухою та однією рухомою стулкою, або ж з двома чи більше рухомими стулками.

КОНФІГУРАЦІЯ

  • Розсувні алюмінієві двері – це зручний вихід на балкон, на терасу чи зимовий сад. Такі конструкції однаково добре підходять як для особняків, так і для комфортних апартаментів чи готелів.
  • Підйомно-розсувні двері використовуються для додаткового зонування великих приміщень, наприклад як розсувні міжкімнатні двері чи навіть замість стіни. Розсувні двері на терасу візуально поєднують внутрішнє приміщення з виходом на подвір’я чи зимовий сад.
  • Розсувні двері гармошка виготовляються під замовлення, застосовуються там, де є потреба у збільшенні використовуваної площі. В теплу пору року розсувні двері в стіні можна повністю скласти, що забезпечить максимальне поєднання внутрішнього приміщення з терасою, зимовим садом, лоджією чи навіть гамірною вулицею, у випадку кафе чи ресторану.