АЛЮМІНІЄВІ ФАСАДИ

Алюмінієві фасади – це не лише новаторський дизайн, але й разом з тим, висока якість та функціональність. Вже зараз вони відповідають вимогам, які будуть актуальними ще мінімум років 10. Переважно виконуються такі об’єкти з алюмінієвих профілів та скла, тому часто їх ще називають алюмінієво-скляними.

Виготовлення алюмінієвих конструкцій в Івано-Франківську орієнтовано перш за все на комерційні споруди, а також торгові та службові будівлі. Їх зовнішня естетика є надзвичайно важливим фактором формування позитивного іміджу компанії – сучасної, динамічної, відкритої до інновацій.

Наше портфоліо налічує безліч комерційних будинків найрізноманітнішого призначення. Пишаємося, що більшість з них вважаються окрасою міста і його своєрідною візитівкою.

Для облицювання вентильованого фасаду використовуються алюмінієві композитні панелі. Важливо те, що алюмінієві конструкції надзвичайно стійкі до змін погоди.

Переваги алюмінієвих фасадів від виробника

  •  Міцність та герметичність
  • Додаткове джерело натурального світла
  • Широка гама кольорів згідно палітри RAL
  • Необмежені можливості проектування та оформлення

Пропонуємо алюмінієві фасади за вигідною ціною: наші конструкції забезпечать довговічність, стабільність та вишуканість будь-якого архітектурного проєкту.

алюмінієві фасади

Алюмінієвий вітраж

ПРОФІЛЬНІ СИСТЕМИ

Щоб виготовити алюмінієві фасадні системи ми використовуємо профілі провідних виробників алюмінію: Talisman, Reynaers, Aluprof, Alumil, Framex та інші.

Конфігурація

Найчастіше алюмінієві конструкції використовуються для громадських будівель та споруд – бізнес-центрів, банків, готелів, спортивних та освітніх центрів, офісів тощо.

В залежності від призначення, можна обрати фасад:

  • з дверима
  • з вікнами
  • з вікнами, що відкриваються на вулицю
  • без відкривань

Алюмінієві композитні панелі чудово поєднуються з цеглою, тому їх часто використовують не лише для спорудження сучасних об’єктів міської забудови, а й для реконструкції старих промислових цегляних будівель.