ВИДИ СКЛЯНИХ ДВЕРЕЙ


  • Скляні міжкімнатні двері, безумовно, прикрасять кожну оселю. Це виключне поєднання практичності, новаторства та естетичності. Вони ідеальні для зонування квартири з невеликою площею, адже не створюють видимих границь, а значить, зовсім не обмежують природнє освітлення.
  • Скляні розсувні двері – варіант, що характеризується суцільними перевагами в порівнянні з звичайними дверима. Це, зокрема, суттєва економія площі. Такі вироби дарують відчуття більшого простору та свободи руху.
  • Автоматичні скляні вхідні двері розраховані на заклад з високимпотоком відвідувачів. Відкриваються за рахунок автоматичного приводу, який завдяки датчикам самостійно реагує на наближення людини. Скляні двері в магазин, торговий комплекс, приватну клініку, банк чи бізнес-центр – невід’ємний атрибут сучасних комерційних приміщень.
  • Маятникові скляні двері на терасу чи на балкон виготовляються на замовлення під потрібні розміри. Вони відкриваються в обидва боки, тому, зазвичай, використовуються в якості вхідних та міжкімнатних дверей в приміщеннях з підвищеною прохідністю.


ОСОБЛИВОСТІ СКЛЯНИХ ДВЕРЕЙ

Скляні двері такі ж безпечні в використанні як й їх відповідники, виготовлені з інших матеріалів. Для їх виготовлення застосовується спеціальне ударостійке гартоване скло.

двері скляні міжкімнатні

ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ

Скло може бути не лише прозорим чи матовим: розмаїття варіантів забарвлень значно розширює діапазон дизайнерських рішень.