АЛЮМІНІЄВІ АВТОМАТИЧНІ ДВЕРІ


Алюмінієві автоматичні двері забезпечують зручний вхід з мінімальним ручним обслуговуванням чи взагалі без необхідності безпосереднього контакту з самими дверима. 


Автоматичні роздвижні двері – необхідний вибір для будівель, де спостерігається високий потік відвідувачів. Пропонуємо вигідну ціну в Івано-Франківську та області.

автоматичні двері

Палітра Кольорів

Купити автоматичні розсувні двері під замовлення можна у всіх відтінках палітри RAL.

Вид

  • Зсувні двері використовуються там, де є достатньо місця з обох сторін. Це автоматизація входу дуже елегантним і, разом з тим, простим і безпечним способом: стулки розсуваються безпосередньо перед людиною, що входить в приміщення.
  • Карусельні автоматичні двері, завдяки оригінальному вигляду та високій пропускній здатності, ідеально підходять для головних входів до готелів, офісних будівель, банківських або торгових центрів. Їх конструкція практично унеможливлює протяги, а розміри дають змогу пройти одразу декільком людям чи навіть проїхати з візком.
  • Поворотні двері, виготовлені на замовлення, часто зустрічаються там, де особливо важлива безбар’єрність – в лікарнях, санаторіях, реабілітаційних центрах. Також рекомендується використовувати автоматичні розсувні двері для організації аварійного виходу.