ЗИМОВИЙ САД

Це опалювальне засклене приміщення з природнім освітленням. Сьогодні це не тільки модна прикраса приватного будинку, офісного приміщення, готелю чи ресторану, а й стильний додатковий простір для практичного використання.

Зимовий сад в будинку характеризується надзвичайно широким призначенням. 

Скляна прибудова збільшує площу приміщення і може виконувати роль не лише зеленої оранжереї, але й додаткової кімнати для затишної столової, робочого кабінету, кімнати відпочинку чи басейну. Скляний тамбур захищає від проникнення холодного повітря та пилу з вулиці при відкриванні дверей.

СХЕМА ЗИМОВОГО САДУ

Облаштовуючи зимовий сад, обов’язково слід визначитись з його схемою. Форми скляних прибудов залежать від смаків замовника та архітектора. Це можуть бути прості чотирикутні, багатокутні та навіть круглі конфігурації, розміщені з однієї сторони будівлі чи на її куті. Сучасні скляні конструкції дарують практично необмежені можливості для реалізації творчих задумів господаря. А наше конструкторське бюро підкаже, як правильно усе спроектувати з технічної точки зору.

ПРОФІЛЬНІ СИСТЕМИ

Щоб виготовити зимовий сад в Івано-Франківську, ми використовуємо опорно-ригельні алюмінієві профільні системи компаній Talisman, Reynaers та інших відомих виробників.

СКЛОПАКЕТИ

Зимовий сад в залежності від проекту, зазвичай передбачає можливість використання різних видів склопакетів згідно побажань та вподобань клієнта.

Серед них:

  • звичайні
  • енергозберігаючі
  • тоновані
  • прозорі
  • сонцезахисні
  • мультифункціональні
зимовий сад з алюмінію