Розсувні алюмінієві двері

Розсувні алюмінієві двері – це значна економія корисного простору, що особливо актуально для невеликих приміщень. Разом з тим, такі двері часто можна зустріти й у великих офісних будівлях чи у приватних особняках.  


Коротка характеристика

Розсувні алюмінієві двері вражають своєю функціональністю та розмахом. Вони здатні трансформуватись під ситуативні потреби, вивільняючи більшу частину отвору у відчиненому стані. В закритому вигляді такі двері виконують функцію панорамних вікон, без погіршення теплоізоляційних характеристик.

Поєднання алюмінію та скла виглядає напрочуд оригінально.  Обидва ці матеріали відрізняються гладкою поверхнею та блиском, тому вони чудово доповнюють один одного. Такі двері можна використовувати як для житлових, так і нежитлових приміщень.

Для квартир та будинків частіше за все обирають теплі алюмінієві конструкції. Враховуючи попит, сучасний ринок пропонує широке розмаїття міжкімнатних профілів, що відрізняються один від одного розмірами, вартістю та іншими параметрами. Вироби такого типу актуальні для багатьох стилів, наприклад, хай-теку, мінімалізму чи індустріального лофту. Дуже часто подібні конструкції використовують для засклення зимових садів, балконів, лоджій.


Конфігурація та розміри

Розсувні двері бувають різних типів (орієнтовані на різні потреби)

 • автоматичні розсувні двері (в основному встановлюють на входах в торгові центри)
 • холодні розсувні двері (можуть використовуватися в якості внутрішніх дверей)
 • ухильно-розсувні двері (ефект досягається фурнітурою, а не профільною системою)
 • підйомно-розсувні двері (ефект досягається профільною системою і фурнітурою).

Алюмінієві розсувні двері проектуються індивідуально під отвір замовника. Кількість рухомих стулок розраховується згідно ширини дверного отвору. 


Переваги розсувних дверей

 • надійні
 • довговічні
 • безпечні
 • прості в експлуатації
 • функціональні
 • універсальні
 • сучасні

Матеріал

Алюміній широко застосовується у різних сферах, в тому числі й у виробництві дверей. Це дуже міцний (і разом з тим, легкий) метал. Сплави на його основі здатні замінити сталь в двигунах внутрішнього згорання. 

За рахунок високої зносостійкості такі конструкції активно встановлюють в приміщеннях з підвищеною прохідністю. Слід зазначити, що двері на основі алюмінієвої конструкції можуть бути як вхідними, так і міжкімнатними.


Алюмінієвий профіль

Перший Віконний Завод виготовляє двері з алюмінієвого профілю будь-якої складності. Працюємо з різними постачальниками профілю та фурнітури. Звертайтесь до наших менеджерів, вони допоможуть зорієнтуватись вам в асортименті!

Будь-який колір під ваш інтер’єр чи фасад будівлі

Алюмінієвий профіль можна зафарбувати в будь-який з 200 відтінків палітри RAL. А технологія декорування дозволяє імітувати дерев’яні поверхні шляхом занурення алюмінієвих елементів в спеціальні розчини та подальших термічних процедур. 

Зафарбування алюмінієвого профілю відбувається методом порошкового напилення. Воно формує на металі тонку плівку, яка буде надійно захищати вхідні двері від несприятливих впливів зовнішнього середовища. 


Особливості

В супермаркетах, банках чи інших комерційних приміщеннях алюмінієві розсувні моделі оснащені спеціальними датчиками руху та електродвигуном, що дозволяє їм працювати автономно. 

Для виробництва дверей, які працюють автоматично, використовують потовщену основу. Вона відрізняється від стандартної підвищеним показником міцності. Стінки потовщуються для того, щоб виріб зберігав форму. Особливу увагу приділяють рейкам, адже більша частина навантаження приходиться саме на цю частину. Алюмінієві двері не «бояться» сонячного проміння та перепадів температури. Стійкість до зовнішніх подразників – обов’язковий параметр при виборі дверей для місць з великим скупченням людей. Оптимальний вибір для магазинів, бізнес-центрів, квартир та будинків: ці вироби прослужать декілька десятків років, не втративши естетичності зовнішнього виду та експлуатаційних показників.


Вхідні моделі

Вхідні двері на основі алюмінієвого каркасу зберігають естетичний зовнішній вигляд та форму набагато краще за моделі з пластику чи дерева. Якісна продукція без проблем працюватиме як мінімум 25-30 років

Що стосується очищення, металічні деталі можна протирати разом з склом, використовуючи звичайну ганчірку та миючий засіб. 

Міжкімнатні конструкції

Поряд з іншими популярними матеріалами (дерево/скло/пластик), алюміній знайшов своє застосування також і в сфері виготовлення міжкімнатних дверей. Метал срібного кольору виглядає дуже акуратно та естетично. Окрім стильного зовнішнього вигляду, алюміній характеризується високими експлуатаційними якостями (що не менш важливо для сучасних вимогливих покупців). 

Скляні моделі з алюмінієвими краями візуально збільшують простір приміщення. Вони наче витирають межі між кімнатами: справді, ідеальне рішення для невеликих приміщень!


Переваги вибору

Вищевказані моделі володіють рядом переваг, про які варто наголосити окремо. Як було вказано вище, розсувні двері економлять простір. Окрім цього, такий спосіб відкривання ще й безпечніший за інші – використовуючи такі двері, неможливо вдарити людину, що стоїть по той бік чи прищемити ногу або палець. 

З естетичної точки зору такі вироби – ідеальне рішення для більшості популярних декоративних напрямків. Вишуканий та витончений зовнішній вигляд цінують як звичайні покупці, так і професійні дизайнери. Гладкі поверхні та блиск привертають увагу усіх, хто заходить в приміщення. За бажанням колір дверей можна змінити за допомогою порошкової фарби. 

Практичність та зносостійкість приваблюють покупців, які не мають намірів часто робити ремонт. Догляд за такими дверима не потребує дорогих засобів чи інструментів. 

Алюміній не викликає алергії, він не є токсичним.

Термін служби

Термін служби виробів з алюмінію досить тривалий. Певні моделі, виготовлені з врахуванням високих стандартів якості, можуть використовуватися понад 80 років. Цей термін приблизно в 7 разів вищий, аніж показник для виробів з дерева чи пластику. 


Паралельно-розсувні двері

Паралельно-розсувні алюмінієві двері плавно рухаються по направляючим відносно один одного. Кількість стулок визначається шириною отвору: можливі схеми з двома, трьома та чотирма рухомими полотнами. Існує обмеження стосовно розмірів та маси стулки (в залежності від системи). 

Такі двері встановлюються в досить широкі отвори і можуть використовуватися як вихід з теплого приміщення на вулицю. В закритому стані, змінюючи положення ручки, можна відчинити стулку на провітрювання. 

Підйомно-здвижні

Підйомно-здвижні алюмінієві системи приводяться в рух поворотом ручки, синхронно з яким рухоме полотно плавно припіднімається та встановлюється на роликові каретки, за допомогою яких відбувається зміщення стулки в бік. 

Передбачено різноманітні схеми відкривання з двома, трьома та чотирма рухомими елементами. Рухомі стулки можуть чергуватися з глухими. Встановлюються в широкі отвори – до 19 метрів. Відрізняються невисоким порогом, який топиться в підлогу при чорновій стяжці. Високі показники теплоізоляції дають змогу встановлювати підйомно-здвижні двері в отвори між вулицею та теплим приміщенням. 

Автоматичні двері

Вхідні та внутрішні розсувні двері, що встановлюються в місцях з високою прохідністю людей, оснащуються автоматичними системами відкривання. 

Автоматичні розсувні двері працюють в режимах «зачинено», «відчинено», «автоматичний», «тільки вихід». Також можна обрати амплітуду відкривання – «на всю ширину» чи «на вказану ширину» (в зимовий час). Автоматичний привід встановлюється з інфрачервоними датчиками та фотоелементною парою, які забезпечують коректну та безпечну роботу системи. За необхідності двері додатково комплектуються механічними системами закривання.

Розсувні двері-гармошка

Конструктивно розсувні двері-гармошка передбачають собою систему рухомих модулів (до семи штук), з’єднаних між собою спеціальними петлями. Вага одного модуля не може переважати 80 кг, а загальна ширина отвору повинна сягати до 6 метрів. 

Гармошку можна відчинити повністю, звільнивши отвір, або ж використовувати лише крайню стулку в якості дверей для доступу в приміщення. Відкривання може здійснюватися назовні чи всередину. Двері-гармошка встановлюються в отвори між теплим приміщенням та вулицею при заскленні терас, веранд, прибудов. Проектуються індивідуально під отвір.

Висновок

Розсувні двері з алюмінію – зручні, практичні та красиві. Перший Віконний Завод пропонує виготовлення виробів під замовлення – клієнт отримує двері, що повністю відповідають усім необхідним параметрам. 

Надійність розсувних алюмінієвих дверей забезпечується ретельним підбором матеріалів, використанням брендових профілів, фурнітури та механізмів. Двері довговічні навіть в умовах інтенсивної експлуатації.

Незважаючи на складну конструкцію та значну вагу рухомих модулів, стулки зміщуються без фізичних зусиль, легко переводяться в режим провітрювання. Загалом конструкція забезпечує високий рівень тепло- та звукоізоляції.

Візуальна легкість та елегантність розсувних скляних дверей робить їх доречними в будь-якій архітектурній стилістиці. Скло – матеріал, що візуально збільшує простір, не перешкоджає проникненню світла в приміщення. Декоративні можливості допоможуть зробити вхідну групу яскравим акцентом фасаду чи, навпаки, гармонійно доповнити його кольорове рішення. 

Потрібна консультація?

Зателефонуйте, щоб уточнити деталі або ж отримати безкоштовний розрахунок.