ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Друзі, ми отримали дуже неприємну інформацію про шахраїв, які прикриваються нашим іменем. Зокрема, якийсь чоловік в Івано-Франківську ходить по квартирах, представляється працівником Першого Віконного Заводу та пропонує «акційні пропозиції по заміні вікон».

Офіційно заявляємо, що ця людина та такі «акційні пропозиції» не мають жодного стосунку до нашої компанії. Звернутися до нас Ви можете, завітавши у фірмові салони (за адресами вул. Бельведерська 8/1, вул.Мельника 2, вул. Польова 2В), або ж зателефонувавши за номером контакт-центру /050/308-42-24. З інформацією про усі наші актуальні акції ви можете ознайомитись на сайті pvz.if.ua. І так, ми ніколи не ходили, не ходимо і точно не будемо ходити по чужих квартирах!
Застерігаємо, будьте обачні та не втрачайте пильності! Обов’язково попередьте про таких аферистів своїх старших родичів, адже саме пенсіонери часто стають їх жертвами.

До справи вже залучені правоохоронні органи. Ми ж будемо вдячні за максимальне поширення цієї інформації, щоб ніхто не потрапив до шахрайської пастки.

Потрібна консультація?

Зателефонуйте, щоб уточнити деталі або ж отримати безкоштовний розрахунок.